Determinizm ekonomiczny

marbert
Posty: 40
Rejestracja: 11 sty 2017, 16:20

Determinizm ekonomiczny

Postautor: marbert » 07 lut 2017, 14:49

To jest temat w styczniowym pszczelarstwie Pana Jacka Jaronia na temat pszczół buckfast. W zasadzie odpowiedz na interwencję P.Gierchatowskiego na nieprawdziwe informacje dotyczące pszczoły buckfast przez autora przytaczane w pszczelarstwie 11/2016.

Wszyscy co posiadają pszczoły buckfast mogą się odnieść (sugestia Pana Jacka Jaronia) i napisać informację na adres e-mail:redakcja@miesiecznik-pszczelarstwo.pl

Napisałem.

Pozdrawiam

marbert
Posty: 40
Rejestracja: 11 sty 2017, 16:20

Re: Determinizm ekonomiczny

Postautor: marbert » 08 lut 2017, 14:32

Artykuły w styczniowym i lutowym miesięczniku pszczelarstwa Pani Mgr inż. Adriany Mirecka-Chronowska. Pasieka Hodowlana Sądecki Bartnik.


Cyt."Oprócz ras objętych pracami hodowlanymi 10% pogłowia pszczół stanowią rasy egzotyczne i syntetyczne sprowadzone do Polski z zagranicy.Nie są one poddane żadnym pracom hodowlanym w Polsce, a jedynie wykorzystywane w pasiekach towarowych."

Nic o pszczole włoskiej z Państwa pasieki i ani słowa o buckfascie z pasieki hodowlanej Państwa Chachuła. O ile można by przyjąć założenie że Państw hodowla może nie dotarła do świadomości piszącej ( okres czasowy) o tyle o funkcjonującej hodowli Państwa Chachuła wstyd nie wspomnieć.

Ja to odbieram jako kłamstwo i manipulację.

Pozdrawiam


Wróć do „INNE SPRAWY”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość