Oferta na refundowane matki pszczele

Awatar użytkownika
Andrzej
Kontaktowanie:

Oferta na refundowane matki pszczele

Postautor: Andrzej » 24 sty 2017, 6:51

Z powodu na zmianę terminów składania ofert na matki refundowane na ro 2018.
Zamieszczam wzór oferty i osoby zainteresowane matkami włoskimi proszę o wpisanie danych związku pszczelarskiego do którego należą
w określonej kolejności.
Termin składania ofert to marzec 2017 r.
Wyślemy ofertę na zapisane adresy.
Proszę podać następujące dane.
1. Nazwa związku lub stowarzyszenia
2. Adres pocztowy
3. Adres e-mail
4. Telefon kontaktowy
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

dawidzoladkowski

Re: Oferta na refundowane matki pszczele

Postautor: dawidzoladkowski » 24 sty 2017, 20:08

Dzień dobry ,

w związku z podaną przez Państwa informacja bardzo proszę o przesłanie Oferty na refundowane matki pszczele na niżej podany adres .
Bardzo proszę również o przesłanie oferty na adres email dawidzoladkowski@wp.pl

WOJEWÓDZKI ZWIĄZEK PSZCZELARZY W GORZOWIE WLKP.
ul. Bora-Komorowskiego 33 C
66-400 Gorzów Wielkopolski,

Pozdrawiam ,

Dawid Żołądkowski

marbert

Postautor: marbert » 25 sty 2017, 13:52

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Rzeszowie

ul. 8-go Marca 3
35-065 Rzeszów
tel. 17 85 340 59
e-mail: poczta@wzp.rzeszow.pl

Mój e-mail:rob.fit@o2.pl

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Andrzej
Kontaktowanie:

Postautor: Andrzej » 25 sty 2017, 20:28

Witam Panowie.
Z małym poślizgiem, ale jestem.
Do Gorzowa Wielkopolskiego oferta była już wysłana. Za chwilę wyślę na prywatny e-mail.
Do Rzeszowa już szykuję i wyślę.
W sprawie składania ofert i przyjmowania ich przez niektóre zarządy mam małe wyjaśnienie. :!:

Dzisiejszy dzień poświęciłem na wyjaśnienie kwestii przyjmowania ofert przez związki i organizacje pszczelarskie. Na grupach trafiały się informacje że ktoś sobie wybiera hodowle, nie wszystkie oferty są przyjmowane i nie wszystkie matki można zakupić w ramach refundacji. Otóż w rozmowie z Panią Kierownik Biura interwencji ARR w Warszawie dowiedziałem się że.
Wszystkie złożone oferty muszą być akceptowane i przedstawione członkom - pszczelarzom należącym do związku lub organizacji pszczelarskiej. jest wolny rynek i ograniczanie dostępu do refundacji na artykuły pszczelarskie, matki pszczele i odkłady jest zabronione i każdy taki przypadek powinien być zgłaszany prosto do ARR w Warszawie. Warunki oferty są sprawdzane w ARR po wpłynięciu oferty sprzedającego. Oferty są przekazywane przez organizacje pszczelarskie. Także nawet jak w danym związku nie ma oferty, a pszczelarz wyraża chęć kupienia np. matek pszczelich od hodowcy raz zgłoszonego, takie zamówienie musi być uznane. Oczywiście wyślę ofertę do waszego zrzeszenia, ale drugą taką samą do Pana. W KCHZ jest już uzgodnione że matki pszczele będą udostępnione w sprzedaży na refundacje. Dodatkowo uzyskałem informację że już na 2017 rok mogą być sprzedawane jako refundowane, ale to już zależy od danego związku, który może dopisać ofertę w formie aneksu do złożonego już zapotrzebowania. Dlatego jeżeli ktoś chce, to proszę indywidualnie zgłosić to w swoich organizacjach pszczelarskich. Wszystko jest do zrobienia. Dodatkowe dokumenty doślę do związku który zdecyduje się o poszerzenie aneksem listy ofert. Jest odrobina zamieszania bowiem nie ma naszej hodowli w spisie hodowców, ale to sprawy techniczne i KCHZ do każdego zapytania o możliwość sprzedaży naszych matek wystawi pozytywną opinię potwierdzającą możliwości takiej sprzedaży. Pozdrawiam Andrzej.

Link do dokumentu PDF . Od 32 strony są informacje na temat pszczół na refundacje : http://www.arr.gov.pl/data/01644/warunki_wpm_2016.pdf

Warto poczytać całość.

Awatar użytkownika
Andrzej
Kontaktowanie:

Postautor: Andrzej » 10 lut 2017, 23:18

A matki oferują hodowcy Beata i Andrzej Cegiełko :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Wróć do „Włoskie - a.m.Ligustica”